Дерматологія

Увага! Тільки в нашому Медичному Центрі Ви можете безкоштовно отримати консультацію лікаря по телефону!

Дерматологія

У медичному центрі «Шанс» надають кваліфіковану допомогу пацієнтам, що страждають захворюваннями шкіри.

Сучасні методи лікування та висока кваліфікація наших лікарів допоможуть Вам у збереженні Вашого здоров'я. Ми маємо достатній досвід лікування екзем, дерматитів, різного генезу висипань, вугрів, грибкових захворювань шкіри, псоріазу, а також всього спектру шкірних захворювань.

Широко використовуються можливості кріотерапії, електрокоагуляції та лазеротерапії.

Дерматологія (грец. derma шкіра + logos вчення) - область клінічної медицини, що вивчає функції та структуру шкіри в нормі та при патології, що розробляє методи діагностики, лікування та профілактики хвороб шкіри.

Причини шкірних хвороб - надзвичайно різноманітні та складні. Шкіра постійно піддається зовнішнім впливам, у тому числі інфекційним (бактерії, віруси, найпростіші, гриби та інше), що можуть викликати в ній аномальні зміни.

З іншого боку, шкіра тісно пов'язана з внутрішніми органами і тому їх захворювання теж можуть бути причиною розвитку патологічного процесу.

Для розвитку кожної хвороби виключно важливі: індивідуальна схильність, ступінь опору організму, а також соціальні фактори - умови праці та побуту.

Прикладами безпосереднього впливу захворювань внутрішніх органів на стан шкіри є її блідість при анемії, пожовтіння при гепатиті. На шкірі відображаються різні порушення обміну речовин: цукровий діабет (фурункульоз, свербіж шкіри), вітамінна недостатність (зміна кольору).

Простежується зв'язок шкірних висипань з порушенням функції залоз внутрішньої секреції: мікседема: у осіб із захворюваннями щитовидної залози, поява вугрів у період статевого дозрівання. Різноманітні шкірні висипи нерідко виникають у хворих з порушеннями в системі кровотворення (лейкози, лімфо-гранулематоз, лімфоми).

Хронічні тонзиліти, гайморити, каріозні зуби сприяють розвитку кропив'янки, еритеми, псоріазу, червоного вовчака та інших дерматозів. Бувають також вроджені захворювання шкіри, які виникають або внаслідок внутрішньоутробного проникнення інфекції (вроджений сифіліс), або генетично (спадково) обумовлені.

Клінічні ознаки шкірних захворювань можна розділити на декілька груп: симптоми зі сторони всього організму (підвищення температури, загальна слабкість та інше); суб'єктивні шкірні ознаки (підвищення чи зниження чутливості, свербіння, стягування шкіри, оніміння, біль та інші).

Усіляке  шкірне  захворювання чи дерматоз представлене морфологічними елементами (висипаннями), які  прийнято поділяти на первинні елементи, ті,  які хронологічно першими з'являються на шкірі, та на вторинні,  які виникають як наслідок подальшого развитку  захворювання.

Застосовують методи лікування захворювань шкіри, які враховують численні фактори, що сприяють або підтримують хворобу. План лікування складають та коригують, виходячи з численних даних, отриманих після опитування пацієнта, його огляду та вивчення результатів обстеження.

Венерологія

У медичному центрі «Шанс» проводиться діагностика та лікування багатьох видів інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Симптоми венеричних захворювань не завжди проявляються однаково, а іноді можуть бути відсутніми.

Всі ці хвороби можуть мати дуже серйозні наслідки, якщо вчасно не звернутися до лікаря та не вилікувати їх.

Найбільш поширені захворювання, що передаються статевим шляхом:

Якщо вас турбують неприємні відчуття в області статевих органів,
правильно поставити діагноз та професійно призначити
лікування може тільки лікар-дерматовенеролог.
(044) 284-79-87
(044) 531-97-92

Записаться на прием

Close

Записаться на прием