Діагностика

Лабораторна діагностика є основою клінічної діагностики

В лабораторії не можуть вилікувати хворого, але там отримана інформація допоможе лікарю та пацієнту прийняти вірне рішення щодо застосування методів лікування, оцінити їх ефективність, а в багатьох випадках і запобігти виникненню захворювання через виявлення патології на ранній стадії розвитку.

Основою лабораторної діагностики є інформація про стан організму пацієнта на клітинному та молекулярному рівнях.

Це дозволяє лікарю глибше зрозуміти етіологію та патогенез захворювання.

За рахунок впровадження автоматизованих методів лабораторної діагностики значно зросла продуктивність: сучасна лабораторія може за день виконати дослідження сотень біологічних проб з багатьох показників.

Близько 90% роботи виконується на автоматичних аналізаторах та інших високотехнологічних приладах.

Проведення оптимального комплексу лабораторних досліджень дозволяє у багато разів скоротити витрати на лікування важких ускладнень та хронічних форм хвороб. Регулярне, доступне та своєчасне обстеження в лабораторіях дає можливість попередити багато неприємностей та реально поліпшити якість життя.

Одним з інформативних методів діагностики є полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР).

Найбільш відповідальним етапом ПЛР діагностики є забір матеріалу. Саме цей етап може проводитися в лікувальних установах широкого профілю, в той час як подальша обробка матеріалу повинна здійснюватися в спеціалізованих лабораторіях. При дослідженні методом ПЛР перед взяттям матеріалу хворі не повинні приймати протягом місяця антибіотики. Перед взяттям матеріалу з уретри хворі не повинні мочитися протягом 1-1,5 години.

При взятті матеріалу слід пам'ятати, що оптимальними для присутності та розмноження інфекцій є певні ділянки циліндричного епітелію сечостатевих шляхів (передня уретра на глибині 2,5-4 см у чоловіків, слизова оболонка цервікального каналу матки на глибині 1,5 см у жінок). При взятті матеріалу з шийки матки ключовим моментом є видалення слизової пробки. Від ретельності проведення цієї підготовчої процедури багато в чому залежить правильність зішкріба клітин цервікального каналу. Слизову пробку видаляють ватним тампоном та пінцетом, а потім беруть матеріал спеціальною щіточкою або шпателем.

Дзвоніть! Приходьте! Двері нашої клініки завжди відкриті для Вас!
(044) 284-79-87
(044) 531-97-92

Записаться на прием

Close

Записаться на прием