Гінекологія

Увага! Тільки в нашому Медичному Центрі Ви можете безкоштовно отримати консультацію лікаря по телефону!

Гинекологія

Гінекологія є одним з основних напрямків роботи медичного центру «Шанс».

Пам'ятай - розумніше та економніше проводити профілактику, ніж лікуватися!

Не варто займатися самолікуванням. Багато гінекологічних захворювань мають схожі прояви.

Тільки лікар-гінеколог, на підставі проведеного комплексного обстеження може поставити правильний діагноз та призначити ефективне лікування.

Якщо ви бажаєте пройти обстеження по гінекологічному профілю, зробити аналізи на інфекції, з'ясувати гормона- льний статус організму, провести комплексну лабораторну діагностику організму, провести діагностику ранніх строків вагітності, отримати достовірну інтерпретацію результатів аналізів та  раціональне лікування (у випадку хвороби), та отримати рекомендації по профілактиці; а також бути здоровою, отже бажаною і красивою, звертайтесь до нашого медичного центру „Шанс”.

Лікування більшості гінекологічних захворювань - це тривалий кропіткий процес, який вимагає особли- вого ставлення, як з боку жінки, так і з боку лікаря. Саме цими якостями володіють гінекологи нашої клініки. Всі лікарі гінекологи мають спеціалізацію з УЗД, лазеротерапії, кольпоскопії. Ці методи широко використовуються в повсякденній практиці.

Гінекологічний огляд проводиться за допомогою одноразового інструментарію з дотриманням всіх правил асептики та антисептики.

Дзвоніть! Приходьте! Двері нашої клініки завжди відкриті для Вас!
(044) 284-79-87
(044) 531-97-92

Записаться на прием

Close

Записаться на прием